hızlı bülten

MERSİN-TARSUS OSB

MERSİN-TARSUS OSB

Mersin -Tarsus  Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) yönetimi,  Mersin Valiliği hi...

Mersin -Tarsus  Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) yönetimi,  Mersin Valiliği himayesinde  Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonuyla  Ankara'da bu yıl ikinci kez düzenlenen ' Mersin Tanıtım Günleri'nde stant açarak firmalarını tanıttı.

MTOSB firmalarının ürünlerinin ve kataloglarının sergilendiği standı, Başbakan Yardımcısı ve  Mersin  Milletvekili Lütfi Elvan,  Mersin Valisi  Özdemir Çakacak,  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz, Toroslar Belediye Başkanı  Hamit Tuna başta olmak üzere çok sayıda Ankaralı da ziyaret etti.

MTOSB Bölge Müdürü  Halil Yılmaz, yaptığı açıklamada,  Organize Sanayi Bölgesi ve bölge firmalarını her platformda tanıtabilmek için yoğun bir çalışma yürüttüklerini ifade etti.  Mersin tanıtım Günleri'ni önemli bir etkinlik olarak niteleyen Yılmaz, "Bu önemli etkinlikte biz de  Mersin sanayisinin lokomotifi olan firmalarımızı tanıtabilmek için stant açtık. Bu yıl ikinci kez düzenlenen organizasyonda standımıza olan ilgi gerçekten güzeldi. Önümüzdeki yıllarda da bu etkinliğe katılmayı planlıyoruz" dedi.(YENİSES GAZETESİ)