hızlı bülten

İLÇE BAŞKANI GENÇ’TEN, ‘BAHAR KALKANI HAREKÂTI’NA DESTEK…

İLÇE BAŞKANI GENÇ’TEN, ‘BAHAR  KALKANI HAREKÂTI’NA DESTEK…

(YENİSES GAZETESİ) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çamlıyayla İlçe Başkanı ...

(YENİSES GAZETESİ) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, 27 Şubat tarihinde Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçleri tarafından Mehmetçiklere yönelik yapılan hain saldırı sonrasında başlatılan ‘Bahar Kalkanı Harekâtı’na destek verdi.
Başkan Genç, gazetemize gerçekleştirdiği ziyaret sırasında imtiyaz sahibimiz Cem Homurlu ve Genel Yayın Koordinatörümüz Şahin Turgut ile gündemle ilgili istişarelerde bulundu.
Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyen hain girişimlere göz yummalarının asla mümkün olmayacağını belirten MHP İlçe Başkanı Genç “Burada söz konusu sınırlarımız ise elbette devlet büyüklerimizin verdiği kararların arkasındayız. Çünkü bir ülke sınırlarını korumak zorundadır. 
Dün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde tarih yazan şanlı ordumuzun, bugünde ‘Bahar Kalkanı Harekâtı’ ile bayrağımıza ve toprağımıza uzanan tüm elleri kıracağından en ufak şüphemiz yoktur. 
Allah; vatanı için, bayrağı için, toprağı için mücadele veren kahramanlarımızı korusun, yar ve yardımcıları olsun” ifadesini kullandı.