hızlı bülten

BAŞKAN VAHAP SEÇER: “HERKES İÇİN HİZMET”

BAŞKAN VAHAP SEÇER:  “HERKES İÇİN HİZMET”

(ŞAHİN TURGUT) Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 31 Mart Mahalli İdareler...

(ŞAHİN TURGUT) Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrasında göreve seçilen tüm Belediye Başkanları ile birlikte vatandaşlar arasında hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit hizmet üretmenin gayreti içinde olduklarını söyledi.
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) 140. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılan ve burada bir konuşma yapan Başkan Seçer “Biz 31 Mart seçimlerinde sevgili hemşerilerimizin takdiri ile onların iradesinin sandığa yansıması ile önemli bir tercih oranı ile göreve seçildik.  Bu bize hem büyük bir görev yüklüyor, hem büyük bir misyon yüklüyor. Diğer taraftan da omuzlarımıza önemli sorumluluklar yüklüyor. Türk halkı bize ‘Sizler seçilmiş siyasetçiler olarak ayrım yapmadan, gayrım yapmadan, insanları siyasi görüşüne, mezhebine, bölgesine, yaşam biçimine göre kategorize etmeden onlar için hizmet yapın. Herkes için hizmet yapın. Bir zümre, bir topluluk, bir siyasi kurum, kuruluş için değil, tüm hemşerilerim için görev yapın, hizmet yapın’ talimatı veriyor. Hepimiz bunun bilincindeyiz” dedi.
Seçimin sona erdiğini ve artık Mersin’e hizmet zamanının geldiğinin altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer, “Biz Mersin’imize hizmet etmek istiyoruz. Seçim bitti, oradaki tartışmalar orada kaldı. Şayet kafamız orada kalırsa yarınlara bakamadığımız gibi bir yol da almamız mümkün olmaz” ifadesini kullandı.